pastela - Warszawa

Dla wszystkich którzy oferują swoje usługi jako Second Shooter lub szukają Second Shooter-ów
Awatar użytkownika
pastela
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 6:46 pm
Kontaktowanie:

pastela - Warszawa

Postautor: pastela » sob lis 05, 2011 12:56 am

Chętnie wystąpię w charakterze drugiego fotografa w Warszawie. Niestety na razie jestem przede wszystkim mamą i nie mogę zniknąć z domu na cały dzień, dlatego zgłaszam się głównie do fotografowania uroczystości. Bardzo chciałabym poasystować też w plenerze.
Jakieśtam doświadczenia z fotografią mam od 7 lat, ale słabo mi szło i nie mam się czym chwalić z tamtego okresu. Tak na dobre "wzięło mnie" 3 lata temu. Jak na razie robię średnio jeden ślub rocznie :D, ale za to więcej w moich kadrach dzieci i rodzin. Dopiero się rozkręcam. Portfolio ślubne pod tym linkiem: http://pastelatelier.blogspot.com/searc ... /%C5%9Blub
Dysponuję Nikonem D700 + N 50/1.8 + T 28-75/2.8 oraz właściwie już emerytowanym Nikonem D70. Lampy staram się nie używać, ale mam SB 600.
Niestety nie mam jeszcze zaświadczenia z kurii. Planuję zrobić na wiosnę.
Dziękuję za uwagę :)
arczi2804
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 14, 2012 11:46 am
Kontaktowanie:

Re: pastela - Warszawa

Postautor: arczi2804 » ndz mar 18, 2012 5:33 pm

Czy zdobyłaś już to zaświadczenie z Kurii? Ja też chcę takie zdobyć. Jak będziesz wiedziała coś w temacie daj znać :)
KasiaCh
Posty: 109
Rejestracja: wt paź 18, 2011 4:11 pm
Kontaktowanie:

Re: pastela - Warszawa

Postautor: KasiaCh » pn mar 19, 2012 9:10 pm

Ja w październiku uczestniczyłam w kursie organizowanym przez Archidecezję Warszawską (ul. Dewajtis 3). Nie mają ustalonych terminów, organizują kurs jak zbierze się grupa. Warto więc sprawdzać na stronie http://www.archidiecezja.warszawa.pl/ lub do nich napisać na sekretariat@pwtw.pl .

tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do „Dział dla Second Shooter-ów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości